Masáže

Ceník masáží

 

POPIS SLUŽBY CENA V KČ DÉLKA V MIN.
     

Masáž celého těla

1.100,- 60 min

Slouží k celkovému omlazení, k péči o pleť, svaly i kosti a pomáhá při potížích jako je obezita a jiných bolestivých stavech. 

 

   
Masáž šíje a ramen 550,- 30 min

Do šíje a ramen je vtírán bylinný olej, dochází tak k uvolňování svalových křečí, revmatických bolestí a potíží spojených se stresem, neboť krk a oblast ramen bývají často ztuhlé a v napětí.

 

   
Masáž zad 550,- 30 min

Masáž je prováděna bylinnými oleji, které působí na zmírnění bolestí zad a páteře. Masáž zad může mít hluboké uvolňující účinky, odbourává stres, zmírňuje bolesti a dokáže přivodit stav duševního klidu.

 

   
Masáž nohou    

Tato masáž přivádí do nohou krev a potřebnou výživu a pomáhá tak v boji proti křečovým žilám. Sportovci mohou využívat tuto masáž k zahřátí svalů nebo po sportovním výkonu při svalovém napětí či křečích. Hlubinné, pevné masírování velkých svalů pomáhá při únavě. Jemné doteky směrem nahoru k lymfatickým uzlinám pomáhají proti otokům a těžkým nohám.

 

550,- 30 min
Masáž chodidel 450,- 20 min

Při masáži chodidel je soustředěna zvláštní pozornost na citlivé body. Tato masáž působí reflexně na vnitřní orgány a zároveň má uklidňující a osvěžující účinky. Masáž chodidel je prevencí proti vysoušení, únavě, drsným a popraskaným patám. Osvědčuje se při zmírňování akutních bolestí a zlepšuje stav a zdraví orgánů.

 

   

Uvolňující masáž lávovými kameny

Záda

Celotělová

 

450,-

890,-

  

30 min

60 min

Lávové kameny se pokládají na tzv. meridiány, což jsou cesty, jimiž v našem těle proudí energie. Nacházejí se na chodidlech, nohách, zádech a šiji. Teplo, příjemně rozlévající se do celého těla, uklidňuje nervová zakončení a zvyšuje průtok krve do tkání a svalů.

 

   
Relaxační koupel s mořskou solí 300,- 20 min

Antistresová

Lázeň s mořskou solí s vůní levandule má uklidňující účinky. Pozitivně působí při migréně i dýchacích obtížích. Má výrazné hojící účinky a snižuje krevní tlak.

 

Detoxikační

Aromatická koupelová sůl s obsahem minerálů a zeleného čaje přispívá k prokrvení pokožky, povzbuzení látkové výměny a uvolnění svalů. Během koupele dochází k regeneraci celého organismu.

 

Vyživující

Lázeň s mořskou solí s vůní růže Vás osvěží, uvolní a uvede do stavu harmonie. Má blahodárné účinky na kůži, podporuje krevní oběh a působí proti nespavosti.

 

   

Ceník je platný od 1. 4. 2020.


Provozní doba:

Ne - Po zavřeno
Út – Čt 12:00 – 20:00
Pá - So 10:00 – 20:00

Volejte +420 515 284 084 nebo pište na Reception.Savannah@TWHotels.eu

Rezervace