O nás


V Hotelu Savannah jsme připraveni splnit každé vaše přání!  

Jen kousek od historického města Znojma se nachází náš čtyřhvězdičkový Hotel Savannah, který si vás získá svou bohatou nabídkou služeb a kde budou hýčkány všechny vaše smysly. Nabízíme vám nejen komfortní ubytování v 72 pokojích a 7 apartmá, ale také 8 konferenčních místností pro firemní akce, restauraci pro náročné gurmány, lobby bar s koktejly z celého světa nebo úžasné Wellness & Spa centrum

Wellness & Spa centrum je pro naše hotelové hosty zdarma a čeká tu na vás bazén, sauna, fitness a soukromá vířivka. V našem hotelu vás ale budeme rozmazlovat i celou řadou celotělových rituálů, kosmetickými procedurami nebo relaxačními masážemi.

Celý náš hotel je zapojen do projektu Baby friendly, děti jsou u nás tedy vítány. Kromě dětského brouzdaliště a nového venkovního hřiště máme v nabídce i animační programy pro děti a zvýhodněné pobytové balíčky. V rámci pobytu v hotelu si můžete půjčit kola a projet se krásnou přírodou Znojemska, navštívit Národní park Podyjí, jeden z nesčetných vinných sklípků s degustací, Terra Technica - největší muzeum Jukeboxů a Pinballů na světě, či historické centrum samotného Znojma. Zábavu si užijete i v hotelovém Casinu a za nákupy se můžete vydat do nákupního centra Freeport, které leží hned vedle hotelu.

 

Partneři

Hotel Savannah je členem destinační společnosti ZnojmoRegion, z. s., www.znojmoregion.cz. Tato společnost ZnojmoRegion, z. s. založená v roce 2017 jako sdružení podnikatelských a nepodnikatelských subjektů a obcí, má za cíl zlepšení řízení a koordinace rozvoje cestovního ruchu v oblasti Znojemska a Podyjí.


Volejte +420 515 284 084 nebo pište na Reception.Savannah@TWHotels.eu

Rezervace