Konference

Konference na jižní Moravě

Pokud hledáte to pravé místo na jižní Moravě pro vaši firemní nebo soukromou akci, v Hotelu Savannah jsme připraveni splnit vám každé přání. Náš hotelový komplex nabízí osm konferenčních sálů, které lze libovolně variovat, od salónku pro patnáct osob až po konferenční místnost , která pojme 250 účastníků.

V konferenčních místnostech Hotelu Savannah jsme tedy připraveni na každou vaši firemní akci, teambuilding, školení či soukromou oslavu nebo svatební hostinu. Součástí všech konferenčních sálů je i nejmodernější multimediální technika, kterou doplňuje systém osvětlení denním světlem. Náš zkušený personál vám bude se vším nápomocen, takže si můžete v klidu užívat vaší akce.

Konferenční sály

Hotel Savannah vám nabízí tři konfereční komplexy, které zahrnují osm sálů s desítkami variant uspořádání. Jednotlivé konferenční sály včetně vybavení si můžete prohlédnout zde.

Konferenční služby

Konference a školení

Pro firmy jsme v Hotelu Savannah připraveni nachystat konferenční zázemí, a to i s možností virtuálního propojení všech tří konferenčních komplexů celkem pro 250 osob. Ať už se tedy rozhodnete uspořádat konferenci, firemní akci, školení nebo jen pracovní schůzku, v Hotelu Savannah bude konference na jižní Moravě největším zážitkem.


Firemní akce a teambuilding

Pokud byste si přáli v našem hotelu upořádat teambuilding, jsme připraveni pro vás vše zařídit! Firemní akce jsou v Hotelu Savannah velmi oblíbené a okolí jižní Moravy nabízí spoustu aktivit. Kromě například vinných degustačních progamů, outdoorových aktivit či zážitkové gastronomie vám můžeme nabídnout i úžasné wellness a spa centrum přímo v našem hotelu.

Svatby a oslavy

I na tyto události jsme v Hotelu Savannah vždy připraveni. Jsme schopni pro vás nachystat veškeré zázemí pro jakoukoliv akci. Navrhneme vám program na míru, zajistíme cateringdoprovodné programy a komplexní servis od zpracování tiskovin, zajištění zvacího procesu, hostesek, tlumočení, soutěží, až po například animační programy pro děti a zajištění jejich hlídání.


Atlanta
Atlanta
Speciální měsíční menu
Speciální měsíční menu
Gastronomie
Gastronomie
Sál Columbus
Sál Columbus
Wellness
Wellness
Sál Atlanta
Sál Atlanta
Komplex Augusta
Komplex Augusta
Lobby - pracovní schůzky
Lobby - pracovní schůzky
Hotel Savannah
Hotel Savannah
Hotelová restaurace
Hotelová restaurace
Bar
Bar

Volejte +420 515 284 084 nebo pište na Reception.Savannah@TWHotels.eu

Rezervace