Kosmetika Alqvimia

Kosmetika Alqvimia

Španělská kosmetika Alqvimia nabízí výhradně přírodní produkty z těch nejluxusnějších a nejčistších surovin z celého světa. Pro dnešní svět znovuobjevuje mistrovství tradičního parfémářství a ve svých výrobních postupech jej propojuje s nejnovějšími technologiemi výroby. Využívá tajných poznatků prastarého umění aromaterapie a alchymie i výsledků nejnovějších výzkumů botaniky a farmacie. Alqvimia představuje dokonalou rovnováhu mezi vědou a uměním, její výrobky poskytují jedinečnou péči tělu i duši.

Dokonalé potěšení pro vaše smysly dokáže nabídnout jen značka ALQVIMIA, jejíž salónní a lázeňská péče je založena na kombinaci prastaré alchymické moudrosti a 100% přírodních ingrediencích nejvyšší kvality. Naše péče vám přinese výjimečnou krásu, zdraví a zlepší váš život, zevnitř i zvenčí.

Kosmetické procedury

Oáza klidu a míru

Holistický rituál, který poskytuje požitek z dokonalého fyzického uvolnění a pomáhá znovu nalézt psychickou rovnováhu. Ošetření obličeje zaměřené na potřeby pleti dané klientky je doplněné nádherným relaxačním ošetřením těla. Díky unikátní kombinaci esenciálních olejů s protistresovými účinky vrací pocit pohody a harmonie.

Rituál královny Kleopatry

Smyslný rituál krásy a zdraví, který díky vzácným olejům z myrhy a kadidla vrací pokožce jemnost, hebkost a mladistvý jas. Kombinuje omlazující ošetření obličeje a aromaterapeutické tělové ošetření. Dokonalý smyslový požitek, který dodává ženské sebevědomí a pocit atraktivity.

Silhouette – kúra pro celkové zeštíhlení

Tělové ošetření, zaměřené na celkovou detoxifikaci, odvodnění a aktivaci lymfatického toku. Pleti poskytuje dokonalou hydrataci a okysličení. Po absolvování série ošetření má rovněž velmi výrazný efekt v boji proti celulitidě a při tvarování postavy.

Rituál císaře Césara

Mimořádná směs éterických olejů, drahých kamenů a náš vlastní rituál léčivého pelyňku vytváří hluboce relaxační zážitek, který vás vyzvedne do stavu celkové pohody, posílení sebevědomí a vnitřní mužské síly. Je to také celková hydratační a okysličující lázeň pro vaši pokožku.

Ceník procedur

Volejte +420 515 284 084 nebo pište na Reception.Savannah@TWHotels.eu

Rezervace