Ceník - ajurvedských masáží

1 300 Kč Masáž celého těla (Abhyanga)
Masáž celého těla je prováděna různými oleji v závislosti na tělesném typu (např. vata, pitta, kapha nebo jejich kombinace). Slouží k celkovému omlazení, péči o pleť, svaly i kosti a pomáhá při potížích jako je obezita a jiných bolestivých stavech. (60minut)
700 Kč Masáž šíje a ramen (Griiva / Skandah Abhyanga)
Do šíje a ramen je vtírán speciální bylinný olej, dochází tak k uvolňování svalových křečí, revmatických bolestí a potíží spojených se stresem, neboť krk a oblast ramen bývají často ztuhlé a v napětí. (30minut)
700 Kč Masáž horní části těla (Vaksha Abhyanga)
Speciální masáž prsou stimuluje srdce a plíce a zlepšuje proudění krve. (30minut)
700 Kč Masáž paží (Baahu Abhyanga)
Bolesti hlavy, šíje a ramen nebo unavené ruce mohou být způsobené napětím v pažích. Masáž paží pomáhá k uvolnění rukou a ramen a může pomoci odstranit mnoho obtíží. (30minut)
560 Kč Masáž dlaní (Hastha Abhyanga)
Přes stimulaci akupunkturních bodů a energetických meridiánů, které probíhají dlaněmi až do konečků prstů, působí hlubinná masáž dlaní. Stejně jako reflexní zóny chodidel, jsou také na dlaních oblasti, které jsou spojené s různými orgány a systémy v těle. To pomáhá ke snazšímu odbourávání jedovatých látek z těla. (20minut)
700 Kč Masáž nohou (Pada Abhyanga)
Tato masáž přivádí do nohou krev a potřebnou výživu a pomáhá tak v boji proti křečovým žilám. Sportovci mohou využívat tuto masáž k zahřátí svalů nebo po sportovním výkonu při svalovém napětí či křečích. Hlubinné, pevné masírování velkých svalů pomáhá při únavě. Jemné doteky směrem nahoru k lymfatickým uzlinám pomáhají proti otokům a těžkým nohám. (30minut)
560 Kč Masáž chodidel (Padabhyanga)
Při masáži chodidel je soustředěna zvláštní pozornost na citlivé body. Tato masáž působí reflexně na vnitřní orgány a zároveň má uklidňující a osvěžující účinky. Masáž chodidel je prevencí proti vysoušení, únavě, drsným a popraskaným patám. Osvědčuje se při zmírňování akutních bolestí a zlepšuje stav a zdraví orgánů. (20minut)
700 Kč Masáž zad (Paschima Abhyanga)
Masáž je prováděna bylinnými oleji, které působí na zmírnění bolestí zad a páteře. Masáž zad může mít hluboké uvolňující účinky, odbourává stres, zmírňuje bolesti a dokáže přivodit stav duševního klidu. (20minut)
1 700 Kč Masáž s peelingovým efektem (Udvartana)
Masáž těla speciálním ajurvedským olejem nebo pastou z rozemletých obilných zrn čistí pleť a zlepšuje proudění krve v těle, podporuje ztrátu hmotnosti a odstraňuje nečistoty, které způsobují problémy jako např. celulitida. Tato masáž je obzvlášť účinná při adipositas (nadměrná tělesná hmotnost nebo otylost). (70minut)
1 300 Kč Relaxační Švédská masáž
V západních kulturách se považuje za základní formu masáže. Využívá různé typy tření a hnětení; využívá se hlavně na ošetření bolestí zad, namožených svalů, nespavosti a problémů spojených se stresem. Může být zaměřena na konkrétní část těla nebo na tělo jako celek. (30 min. / 700,- , 60 min. / 1300,-)
Storno podmínky:
Bezplatné zrušení rezervace masáže nebo jiné procedury akceptujeme do 2 hodin před plánovanou procedurou. Při pozdějším zrušení nebo nedostavení se na masáž či proceduru účtujeme storno poplatek ve výši 500,-CZK za rezervovaný úkon v délce do 30 min, 1000,-CZK za rezervovaný úkon v délce do 60 min. 

Ceník je platný od 1.8.2018. Změny vyhrazeny.

* V současné době vám z technických důvodů ajurvédské masáže poskytnou naši klasičtí maséři, vyškoleni přímo léčiteli ze Srí Lanky, abyste si mohli dopřát plnohodnotný zážitek z Ajurvédy.

Volejte +420 515 284 084 nebo pište na Reception.Savannah@TWHotels.eu

Rezervace