Speciální májová nabídka


Relaxační masáže a koupele


Relaxační aroma masáž zad (30 min)                                                                                           550 Kč

Antistresová
Masáž je prováděna levandulovým olejem, který má uklidňující účinky. Tato masáž je vhodná při nespavosti, nervovém vypětí či bolestech hlavy.

Hydratační
Masáž mandlovým olejem dodává pokožce přirozenou hebkost a vláčnost. Aktivně proniká do podkoží, které hydratuje a regeneruje.

Detoxikační
Masáž je prováděná medovým olejem, který zlepšuje celkový stav organismu. Med odstraňuje projevy stresu a odvádí toxiny z těla.

 

Uvolňující masáž celého těla horkým olejem + skořicový zábal (90 min)                           1.300 Kč

Celotělové olejové ošetření vyživuje pokožku a má blahodárný tělesný i psychický efekt. Masáž má pozitivní vliv na stav páteře, odbourávání stresu a zeštíhlení křivek. Skořicový zábal stimuluje, povzbuzuje a má antiseptické a čistící účinky. Není vhodné pro klienty s křečovými žilami.

 

Relaxační koupel s mořskou solí (20 min)                                                                                    300 Kč

Antistresová
Lázeň s mořskou solí s vůní levandule má uklidňující účinky. Pozitivně působí při migréně i dýchacích obtížích. Má výrazné hojící účinky a snižuje krevní tlak.

Detoxikační
Aromatická koupelová sůl s obsahem minerálů a zeleného čaje přispívá k prokrvení pokožky, povzbuzení látkové výměny a uvolnění svalů. Během koupele dochází k regeneraci celého organismu.

Vyživující
Lázeň s mořskou solí s vůní růže Vás osvěží, uvolní a uvede do stavu harmonie. Má blahodárné účinky na kůži, podporuje krevní oběh a působí proti nespavosti.

 

Uvolňující masáž lávovými kameny (záda 30 min/celotělová 60 min)                      450 Kč/890 Kč

Lávové kameny se pokládají na tzv. meridiány, což jsou cesty, jimiž v našem těle proudí energie. Nacházejí se na chodidlech, nohách, zádech a šiji. Teplo, příjemně rozlévající se do celého těla, uklidňuje nervová zakončení a zvyšuje průtok krve do tkání a svalů.

 

Procedury nejsou vhodné pro klienty s vysokým tlakem a těhotné ženy.
Platnost nabídky: 1. 5. – 28. 6. 2019

 

Storno podmínky:

Rezervaci masáže je možné zrušit nejpozději 2 hodiny předem. Při pozdějším zrušení nebo nevyužití masáže bude účtováno 50 % z ceny masáže. 

 

Otevírací doba:  Ne a Po: zavřeno, Út – Čt: 12:00 – 20:00, Pá a So: 10:00 – 20:00

* Ceny v EUR jsou přepočítávány dle aktuálního denního kurzu ČNB.

 

Ceník je platný od 1. 5. 2019. Změny vyhrazeny.

Volejte +420 515 284 084 nebo pište na Reception.Savannah@TWHotels.eu

Rezervace