Ajurvéda

Ajurvéda je sanskrtské slovo a znamená „věda života" nebo „umění života". Ajurvéda je nejstarší známý ozdravný program na světě, který vznikl před 5000 lety a v psané formě se objevuje v pradávných védách již před 3000 lety. Ajurvéda respektuje lidskou originalitu a vidí v každém jednotlivci jedinečnou bytost.

 

Podle principů ajurvedy je zdraví každého člověka tvořeno vzájemnou harmonickou souhrou těla, mysli a okolního prostředí. Jestliže je jakákoliv z těchto oblastí v nerovnováze, člověk se necítí zdráv.
Cílem ajurvédy je prevence onemocnění, léčení chorob a jejich příznaků, posilování a zvyšování imunitního systému, zvyšování celkového pocitu zdraví, vitality a oddalování procesu stárnutí. 

 

Naši srílanští léčitelé jsou k dispozici, aby Vám poskytli intenzivní delikátní zážitek a pomohli Vám objevit kouzlo starověkého Ajurvédského léčitelství.

* V současné době vám z technických důvodů ajurvédské masáže poskytnou naši klasičtí maséři, vyškoleni přímo léčiteli ze Srí Lanky, abyste si mohli dopřát plnohodnotný zážitek z Ajurvédy.

Volejte +420 515 284 084 nebo pište na Reception.Savannah@TWHotels.eu

Rezervace