Znojmo křížem krážem

Projděte si Znojmo křížem krážem

Pomůžeme Vám zorganizovat prohlídku městem Znojmem hned několika způsoby. Veškeré informace Vám rádi poskytneme na naší recepci, kde Vám také rádi poradíme místa, která rozhodně stojí za to navštívit!

 

Prohlídka města Znojma s profesionálním průvodcem

Seznamte se s městem Znojmem s pomocí kvalifikovaného průvodce, který Vám povykládá o historii, kultuře a zajímavostech z okolí. Průvodcovské služby nabízí například agentura REMO-Agency.

Noční prohlídka města za svitu loučí s průvodcem

Zažijte nevšední večerní romantickou procházku městem za svitu loučí a s průvodcem v renesančním kostýmu, který Vám řekne zajímavé perličky z historie města.


Okružní jízda turistickým vyhlídkovým vláčkem

Vydejte se na okružní jízdu turistickým vláčkem, který Vás proveze nejzajímavějšími částmi královského města Znojma. Přitom můžete ochutnat vína společnosti Znovín Znojmo a zakousnout k nim delikátní sýry.

Městská plovárna Louka ve Znojmě

Součástí areálu jsou sportoviště – hřiště pro plážový volejbal, víceúčelové hřiště pro míčové hry, hřiště pro streetball, stoly pro stolní tenis, dětské hřiště s prolézačkami a pískovištěm, možnost občerstvení, rekreační-kondiční bazén, bazén pro neplavce a dětské brouzdaliště.

Znojmo Žije

A pokud byste chtěli mít přehled o aktuálních akcích v okolí Znojma, doporučujeme Vám web ZNOJMO ŽIJE, kde najdete ty nejzajímavější události pohromadě.

 

Volejte +420 515 284 084 nebo pište na Reception.Savannah@TWHotels.eu

Rezervace