Kam za zábavou a nákupy?

American Chance Casino Route 59 se nachází jen pár kroků od Hotelu Savannah. Nabízí mnoho možností - hry i hrací automaty. Navštívit také můžete nákupní centrum Freeport Excalibur City, které je jen přes ulici od hotelu a nabízí širokou škálu nákupních možností.  Freeport je otevřen denně od 10:00 do 21:00.

Historické město Znojmo se nachází na svahu nad levým břehem řeky Dyje a je příkladným městem středověké architektury.  Znojmo ukrývá dvě velké památky. Gotický kostel Svatého Mikuláše, postavený v roce 1348 a pozdně gotickou radnici, jejíchž věž je 75 metrů vysoká a byla postavena v roce 1446.

Několik kilometrů od hotelu se nachází  národní park Podyjí/Thayatal, který nabízí mnoho outdoorových aktivit, od  pěší turistiky až po cyklistické výlety. Navštivte historické památky!

Golfový areál KRÁLOVSKÁ VINICE TĚŠETICE

Pokud se rozhodnete prozkoumat okolí, neváhejte kontaktovat náš personál. Ochotně zajistíme prohlídky města, nakupování, dobrodružné výlety do národního parku Podyjí/Thayatal nebo návštěvu vinné vinice podél česko-rakouské hranice. Zde se dozvíte více o výrobě vína a nebude chybět ani ochutnávka  prvotřídních vín ze znojemské oblasti. Zajistíme programy ušité na míru, aby jste si odvezli co nejsilnější zážitek. Prosím požádejte nás během rezervace.


Značková móda ve Freeportu 30 – 70% levnější

 

70 obchodů, 200 světových značek, 6 kaváren a restaurací, kadeřnický salón, dětský koutek

Outlet nabízí značkovou módu, obuv, doplňky a vybavení domácnosti o 30 – 70% levněji než běžné obchody. Mnohdy však slevy přesahují až 80%.  

Užijte si nákupy za nejnižší ceny po celý rok!

Otevírací doba denně včetně víkendů a svátků od 10 do 21 hodin.

www.freeeport.cz


Excalibur City Airfield

 

www.excaliburcity.com/letiste/cs/


GYROCOPTER - Excalibur City 

 • Vyhlídkové lety
  Dívejte se na vše s nadhledem - až 20 minut
 • Pilotem na jeden den
  Naučíme vás pilotovat Gyrocopter
 • Foto-Video lety
  Řekněte si kam, my tam s vámi zaletíme
 • Pilotní kurzy
  Oficiální kurzy UL licence

Provozovatel: www.wings.at